Bądź optymistą

Po krótkiej przerwie szkoła zaczyna tętnić życiem, każdy z nas powraca  ubogacony o przeróżne doświadczenia i przeżycia. Każdy ma sporo do opowiedzenia: Obite kolano, bo było zderzenie z betonem, rana na nodze – to piesek zostawił ślad swoich zębów. Tych opowieści jest sporo, był wyjazd w Bieszczady, były spotkania rodzinne. Madzia powróciła do szkoły uzbierawszy wielką reklamówkę nakrętek dla Sebastiana.
Ja śledzę zmagania bohatera naszych czasów Adriana Beściaka. Dowiaduję się, że dziś ma do pokonania 70 km i zawita w Białej Podlaskiej. Trzeciego czerwca Adrian wyruszył z Rzeszowa w niezwykłą podróż. Na wózku inwalidzkim zamierza pokonać trasę 600 km, by zebrać pieniążki i pomóc niepełnosprawnemu 12-letniemu Kubie z Brzostku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA img30_511

By zrozumieć znaczenie słowa: „optymista” (z którym zmagamy się dziś na lekcji), podajemy przykład Adriana – on swoją postawą udowadnia, że zawsze należy myśleć pozytywnie i od nas samych zależy, co zrobimy ze swoim życiem.
Kibicujemy Ci mocno. Ściskamy piąstki, a jest nas coraz więcej. :)

img30_509 img30_510 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zmagania można śledzić na stronie tutaj
Dorota Salamon

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>