O blogu

Blog powstał w ramach programu edukacyjnego „Szkoła z Klasą 2.0 – edycja 2012/2013”. Program miał za zadanie doskonalić umiejętności technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Blog został zarejestrowany jako blog nauczycielski, stąd w bocznym menu informacje o szkole i nauczycielu, który zgłosił blog do programu i ponosi odpowiedzialność za jego treści. Blog nie jest komercyjny, to znaczy nie zarabiamy na nim ani grosza. Wszyscy blogujący to społecznicy, których celem jest promocja tego, co w naszym życiu i w życiu naszej społeczności piękne i szlachetne.

Adres jest przypadkowy. Próbując zarejestrować blog, przy pierwszym zapytaniu wystukaliśmy akurat taki adres. Został zaakceptowany i zmian nie można już dokonać.

Przez kolejne lata towarzyszyliśmy wydarzeniom rodzinnym, szkolnym, środowiskowym utrwalając je za pomocą słowa i obrazu.

Czerwiec 2016 roku przyniósł sporo mian. W związku z faktem przejścia na emeryturę, żegnam się ze środowiskiem szkolnym. :( Od tego momentu blog zmienia nieco swoją misję i poszerza formułę.

Przesłanie jest proste:
Wszystko, czego doświadczamy każdego dnia niech zostanie utrwalone na dłużej. Nasze pasje, marzenia, przeżycia, doświadczenia warte są tego, aby pozostał po nich ślad.

Można pisać logując się bezpośrednio (Ci, którzy znają hasło)  lub wysyłając informacje, zdjęcia na adres mailowy: dsalamon@wp.pl
Piszemy dalej. Tworzymy kronikę naszego życia i naszej Małej Ojczyzny.
Świat nie ma jednej barwy!

Dorota Salamon – prowadząca blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>