Wycieczka na Liwocz i do Strzyżowa

Dzisiaj (10.06.15 r.) klasa IV wraz z panią Danusią i panią Bernadettą pojechała na Liwocz. Podróż minęła przyjemnie i bez komplikacji zdrowotnych. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Dojechaliśmy do podnóża Liwocza, skąd poszliśmy spacerkiem w górę. Wędrowaliśmy kamienistą drogą. W czasie wędrówki rozważaliśmy stacje Drogi Krzyżowej. W końcu dotarliśmy do celu, czyli na szczyt Liwocza. Na górze jest kościół pw. Krzyża Chrystusowego, a na kościele wielki krzyż mierzący 18 metrów. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się mini szopka. Musieliśmy na tablicy odczytać kilka ważnych zdań o tym miejscu. Nagrodą było wejście na platformę widokową. Wszyscy zdali test i mogli wejść na platformę. Znajdowaliśmy się 24 metry nad ziemią. Widać było okolice Jasła i nie tylko. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
Hubert, kl.IV

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czerwiec jest miesiącem wycieczkowym. Uczniowie z klas młodszych też wyruszyli w teren. Miejscem docelowym jest Strzyżów. Uczestniczymy w spektaklu „Baśniowa Kraina”, są zabawy i jest radośnie.
D.S.

img30_532 img30_533 img30_534
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>