Zwiedzamy

Dzisiaj (17 czerwca 2015 r.) uczniowie klasy IV ze Stępiny i klasy VI z Cieszyny, wraz z wychowawcami spotkali się w Gminnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Chytrówce. Wyszliśmy spod szkoły ok. godziny 8:00. Idąc przez las rozmawialiśmy o różnych sprawach. Gdy doszliśmy do celu dołączyła do nas klasa VI. Szybko zapoznaliśmy się. Razem przygotowywaliśmy posiłek. Niektórzy grali w piłkę, inni w berka. Bawiliśmy się długo. Niestety, czas szybko minął i musieliśmy wracać do domów. Na wycieczce poznaliśmy nowych kolegów i koleżanki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny dzień i kolejna wycieczka. W Gogołowie spotkaliśmy się z uczniami z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku. Oglądaliśmy drewniane rzeźby „drzewoludy”.  Następnie przeszliśmy 8 km do Frysztaka. Po drodze spotkaliśmy szwedzkie krowy. Karmiliśmy je, a one przychodziły do nas jak koty. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Po długiej i wyczerpującej wędrówce dotarliśmy do Frysztaka. Panie kucharki zaprosiły nas na obiad. Następnie nauczycielka ze szkoły zabrała nas do sali w której były piekarniki, mikrofalówki, szafki oraz wielki stół. Wszyscy mówili:
- Czemu my nie mamy takiej klasy?
Pani położyła na stole kolorowe „coś”, podała nam pierniki, małe wałki oraz foremki. Mieliśmy ozdobić je według własnego pomysłu. Inna pani nauczyła nas robić „domkoludziki”. Szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Ne tej wycieczce zobaczyliśmy, że nasze tereny są piękne, nauczyliśmy się, że trzeba z każdym żyć w zgodzie i przyjaźni.
Hubert, kl.IV

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>