Piękno zatrzymane w kadrze

Autorem poniższych zdjęć jest Pan Rafał Jaworek, który ma wiele pasji. Jedną z nich jest utrwalanie na fotografii tych ulotnych chwil, które drugi raz już się nie zdarzą. Podróżując z aparatem Pan Rafał dociera do miejsc porzuconych przez ludzi, zapomnianych przez cywilizację, miejsc pełnych historii, w których czas biegnie inaczej, miejsc, gdzie ludzka życzliwość, gościnność są tak oczywiste jak oddychanie.

- Przede wszystkim chcę to utrwalić w aparacie, a walory estetyczne zawsze stawiam w drugim rzędzie, gdyż czasami zwyczajnie nie ma czasu na przygotowania – tak w telegraficznym skrócie mówi Pan Rafał. Widoczne poniżej zdjęcia zaczerpnęłam ze strony autora. Jest ich tam więcej. Te zimowe pejzaże są po prostu piękne.

img34_236 img34_235 img34_234
img34_233 img34_232 img34_231

Pod zamieszczonymi poniżej linkami znajduje się fotorelacja ze świata jakby z innej epoki. To jednak współczesność. Dziękuję za przekazane materiały i współpracę. Czekamy na kolejne piękne foty.

Koniecznie przeczytaj: Ukraińskie Karpaty zimą
Lub obejrzyj: Galeria

Zdjęcia: Rafał Jaworek

Tekst: Dorota Salamon

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>