Dzień Edukacji Narodowej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, jak zawsze obchodzony jest w naszej szkole szczególnie uroczyście. W tym roku również nie zapomnieliśmy o nauczycielach i pracownikach naszej szkoły. Z tej okazji uczniowie z gimnazjum przygotowali część artystyczną. Usłyszeliśmy o zaginięciu trzech nauczycielek, na własne oczy widzieliśmy śmierć pana Belfra. Dowiedzieliśmy się jakie oblicza skrywają nasi nauczyciele i pracownicy szkoły. Przedstawienie było humorystyczne, wszyscy śmialiśmy się wniebogłosy.

Wszystkim nauczycielom naszej szkoły życzymy dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i sukcesów w pracy. 

Hubert, kl.V

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z inicjatywy UNESCO Międzynarodowy Dzień Nauczyciela obchodzony jest 5 października. W tym roku minął pod hasłem „Potrzeba nauczycieli”. Pracy nauczycieli na całym świecie przyjrzeli się fotografowie z agencji Reutera. Sfotografowali oni sale lekcyjne w różnych zakątkach świata. Zdjęcia pokazują, że niezależnie od szerokości geograficznej szkoła to: książka, ławka i klimat jaki tworzą współpracujący ze sobą uczniowie i nauczyciele.
D.S.

img31_344 img31_345 img31_346
img31_347 img31_348 img31_349
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>