Wakacje

Rozpoczynamy wakacje. Pora przemeblować rozkład dnia, wymieść z głowy niepokoje i lęki, wycyklinować kudłate myśli, wyrzucić na śmietnik lenistwo, dąsy, fochy i wszystko to, co pogarsza komfort naszego życia. Na koniec odkurzyć marzenia i mamy to, za czym tęskniliśmy przez dziesięć miesięcy. :)

Na edukacyjnej drabinie przesuwamy się o jeden szczebelek: trzecioklasiści otrzymują awans i w hierarchii szkolnej nie są już maluchami. Życzymy Wam powodzenia!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Każdy odniósł jakiś sukces. Niektórzy swoje sukcesy potwierdzają otrzymanymi dyplomami, medalami, pochwałami. Teraz czas na zasłużony relaks, codzienne rytuały, ot chociażby filiżanka aromatycznych płynów i robić to, na co ma się ochotę – rozwijać swoje pasje. Po to są wakacje. Przestrzegajmy jednak zasady: Niech na wakacjach wszystkim będzie z nami dobrze!
Dorota Salamon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>