Oto jest nasz dzień codzienny

Kacper: Pierwszaki zaprosiły nas na pasowanie na ucznia klasy pierwszej. I jeszcze dziewczyny zrobiły nam figla. Kiedyś nie było niektórych uczniów z Huty Gogołowskiej. Jedynie nasz kolega Krystian dał radę dotrzeć do szkoły.
Ilona: Alicja przyniosła do szkoły kasztany i robiliśmy ludziki. Ja zrobiłam dwa pieski i trzy grzyby. Było bardzo fajnie. Potem zrobiliśmy wystawę. Z tymi kasztanami to była ciekawa historia. Siostra Ali była w parku i spadł jej na głowę kasztan. Przypomniała sobie szkolne lata. Pomyślała, że klasa Ali może zrobić kasztanowe ludziki. Ala przyniosła aż dwa worki kasztanów.
Jakub: Ja i Paweł zawaliliśmy test z lektury. Wymienialiśmy się kartkami i sprawdzaliśmy błędy. Kacpra nie ma w szkole, bo ma zapalenie uszu. Szkoda, że go nie ma bo to fajny kolega. Nie oglądnął bajki pod tytułem „Roszpunka”, którą oglądaliśmy na lekcji dodatkowej.
Krystian: Nie było w szkole Kacpra. Ja i inni zasmuciliśmy się. Kacper jest moim piątym najlepszym kolegą. Zdawałem też test z matematyki.
Gosia: Dzisiaj opowiadaliśmy o psie, a wabił się Lampo. To był bardzo mądry pies. On przesiadał z pociągu do pociągu aż trafił do miasteczka Marittima. Zauważył go kolejarz. A co było dalej – koniecznie trzeba przeczytać.

Kasztanowe cuda
Kasztanowe cuda

Jest czas na pracę, jest czas na odpoczynek
Jest czas na pracę, jest czas na odpoczynek

Świat jest piękny
Świat jest piękny
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>